Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

W poniedziałek 21.09.2020 r organizatorzy ogólnopolskiego konkursu fizycznego „Fizyczne Ścieżki” – NCBJ w Świerku i IF PAN - ogłosili wyniki jego XV edycji. Miło nam poinformować, że w kategorii: praca naukowa (do ścisłego finału zakwalifikowano 5 prac),

I miejsce zdobyła Magdalena Wcisło za pracę: „Badanie ruchu spadającego w powietrzu magnesu z wykorzystaniem zjawiska indukcji elektromagnetycznej”, a III miejsce zajęły Michalina Dymalska, Marta Mowczan i Maria Żuchowska za pracę: „Czy w warunkach szkolnych da się zastosować Licznik Geigera-Mullera do badania niejednorodności struktur”. Magda jest tegoroczną absolwentką naszego liceum, a Michalina, Marta i Marysia – są uczennicami klasy 3a. Opiekunem obu nagrodzonych prac jest Bogusław Urwanowicz. Serdecznie gratulujemy uczennicom i ich opiekunowi.

www.ncbj.gov.pl

zakładka Edukacja Fizyczne Ścieżki

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera