Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Bartłomieja Skała

, tegorocznego absolwenta naszej szkoły. Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Wychowawczyni Bartłomieja, Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, Pracownicy oraz Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu. Msza pogrzebowa odbędzie się w środę 19 sierpnia 2020 o godzinie 10.00 w Kościele pw. Św. Rocha w Radostowie. Trudno znaleźć słowa, by wyrazić żal i smutek, z powodu przedwczesnej i niezrozumiałej śmierci. Bartłomiej dopiero zaczął wkraczać w swoją dorosłość, nie tak miało się wszystko potoczyć w jego życiu. Bartłomiej odszedł od nas, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zapamiętamy Go jako człowieka pełnego radości, energii i dobroci. Pamięć o Nim będzie wieczna w naszych sercach.
"Można odejść na zawsze, by stałe być blisko…"
Ks. Jan Twardowski

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera