Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

Informujemy, iż rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021.

O godz. 8:00 zapraszamy wszystkich na mszę w kościele św. Stanisława BM rozpoczynającą nowy rok szkolny na Naszym liceum.

Informacje o podręcznikach obowiązujących w poszczególnych klasach i grupach w przyszłym roku szkolnym

Wczoraj (21.06.2021) spotkaliśmy się ze zwycięzcami obu Powiatowych Konkursów Języka Angielskiego "Polish your English" i "Bohaterowie Wszech Czasów".

26 uczestników zmierzyło się z testem gramatyczno-leksykalnym i kreatywnym pisaniem. Podczas dwudziestominutowej przerwy

 Zapraszamy wszystkich hobbystów języka angielskiego z klas VI, VII oraz VIII do wzięcia udziału w dwóch konkursach w języku angielskim organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe oraz uzyskanie zwolnienia z testu językowego po przyjęciu do naszego Liceum.

Zamieszczamy regulamin Szkolnego Konkursu Językowo-Artystycznego „Odrama” tutaj...

25.01.2021 r ogłoszono wyniki części teoretycznej drugiego etapu 70. Olimpiady Fizycznej. Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 3a Kacper Krysiński, został zakwalifikowany do części doświadczalnej tego etapu.

Ze smutkiem przekazujemy informację o śmierci pani Katarzyny Bernaś - pracownika administracji I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu.

W poniedziałek 21.09.2020 r organizatorzy ogólnopolskiego konkursu fizycznego „Fizyczne Ścieżki” – NCBJ w Świerku i IF PAN - ogłosili wyniki jego XV edycji. Miło nam poinformować, że w kategorii: praca naukowa (do ścisłego finału zakwalifikowano 5 prac),

Paweł Packi rozpoczął pracę w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Wieluniu dnia 1 września 1989 roku. Był doskonałym nauczycielem, sumiennym, obiektywnym i skutecznym. Od początku kariery zawodowej 11 Jego uczniów zdobyło tytuły laureatów i finalistów olimpiady geograficznej.

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera