Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2019/2020

Co roku nasi uczniowie uczestniczą w olimpiadzie fizycznej. W tegorocznej edycji – już 69. bierze udział troje młodych fizyków z klas matematyczno-fizycznych: Marysia Żuchowska z 2a, Franek Łuczak z 3a i Paweł Kluska z 3a.

Wczoraj do naszej szkoły dotarła miła informacja: cała trójka znacznie przekroczyła wymagany ogólnopolski próg punktowy i została zakwalifikowana do drugiego etapu tych zawodów. Opiekunem olimpijczyków jest ich nauczyciel fizyki – mgr Bogusław Urwanowicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwiązywaniu niebywale trudnych problemów fizycznych.

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisynexera